Prišli z Ázie a spôsobili revolúciu v líčení! Špongiové mejkapy, zvané cushion, totiž toho dokážu mnoho a hlavne vyčaria tú najprirodzenejšiu a najžiarivejšiu pleť. Skúste aj vy horúcu cushion novinku. Prečo sa bez nej nezaobídete?

Dôvod č.1: Je multifunkčný

Vyzerá ako pudrenka, ale keď ho otvoríte, uvidíte špongiu, ktorá je napustená špeciálnym mejkapom. Ten pleť ošetruje, zjednocuje ju, rozjasňuje, tónuje, chráni, vyhladzuje. Nanáša sa veľmi ľahko, priloženou aplikačnou špongiou – podobne ako pečiatkou nanesiete mejkap zo špongie priamo na pleť. Spôsobov nanášania je niekoľko – jemným vklepávaním farbu vrstvíte, roztieraním od stredu tváre docielite len veľmi jemné krytie.

Dôvod č.2: Vhodný jena cesty aj na dovolenku

Kompaktné balenie mejkapu zaručí, že sa vám nevyleje a že je vhodný do kabelky i na cestovanie. Môžete ho podľa potreby aplikovať kedykoľvek počas dňa a to dokonca kdekoľvek – hygienická špongia zaručí stále čistú aplikáciu hoci aj v aute alebo v električke.

Dôvod č.3: Dá sa vrstviť

Tento šikovný mejkap sa hodí na každú príležitosť. Keď sa roztiera špongiou zo stredu tváre do strán, pôsobí prirodzene a hodí sa na víkend na prechádzku, na dovolenku. Keď ho však budete nanášať jemným vklepávaním, farba sa bude vrstviť a docielite silnejšie krytie, podľa toho, ako potrebujete. Ideálne na večer, do divadla, do baru či na večierok.

Dôvod č.4: Omladzuje a ošetruje

Špeciálne zloženie obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá dlhodobo aktivuje pleťové bunky k produkcii tejto vlastnej kyseliny. Vďaka nej a ďalším zložkám je zaručená 24-hodinová hydratácia a stále mladistvý vzhľad bez výrazných vrások.

Dôvod č.5: Chráni

„Špongiový“ mejkap obsahuje tiež ochranný faktor OF 15, takže chráni pleť každý deň pred negatívnymi účinkami slnečného žiarenia v bežných podmienkach, ktoré spôsobujú predčasné starnutie, vrásky, povädnutú pleť a pigmentové škvrny.

Náš tip:

Vyskúšajte ošetrujúci mejkap v špongii Hyaluron Cellular Filler

Inovatívne zloženie s kyselinou hyalurónovou, OF 15 a farebnými pigmentmi pleť okamžite zjednocuje a prispieva k jej mladistvému vzhľadu. Dlhodobo potom aktivuje pleťové bunky k produkcii vlastnej kyseliny hyalurónovej. Redukuje vrásky, zaisťuje 24-hodinovú hydratáciu a dostanete ho v troch odtieňoch. Cena za 15 g za 18,99 €.

A ešte niečo: Aby cushion mejkap pôsobil žiarivejšie a prirodzenejšie, pred jeho použitím dobre pripravte pleť. Ošetrite ju napríklad perlovým sérom Hyaluron Cellular Filler ktoré vytvorí fantastický základ.

 

H&B