Milovníci čerstvých štiav vedia, že čistenie odšťavovača je zdĺhavý proces, najmä vyčistenie sitka. Aj preto si bežný konzument štiav zrejme radšej kúpi hotový pasterizovaný produkt vyrobený z koncentrátu…

Ak však máteHurom, namáhavé čistenie sitka kefkou odpadá. Stačí opláchnuť. Nový princíp sitka je najväčšia inovácia vo svete odšťavovania za posledné desaťročia. Dizajnéri a technickí inžinieri zostrojili prístroj bez sitka, ktorý vyrába prvotriedne šťavy s maximálnym obsahom živín aj smoothies a zmrzliny. Odšťavovač má taký tichý chod, že ho možno používať aj vtedy, keď ostatní obyvatelia domácnosti ešte spia.

Bez sitka

Odšťavovanie je v prípade Huromu H100 simplifikované na minimum. Používanie prístroja, jeho skladanie a rozkladanie, rovnako ako čistenie, je intuitívne a bezpečné. Šťava si zachováva dokonalú chuť, výraznú arómu a vďaka šnekovému odšťavovaniu i maximum živín. Čo je však v časovej tiesni, teda ráno pred cestou do práce a do školy ešte dôležitejšie, je fakt, že to všetko odšťavovač zvládne bez sitka, s pomocou komponentov, ktoré pod tečúcou vodou opláchnete ako obyčajný pohár. Navyše dielce, ktoré sitko nahrádzajú, nemajú žiadne ostré súčiastky, a tak ich možno bezpečne prepláchnuť a nechať vyschnúť.

Minimalistická funkčnosť

Úlohou špičkových prístrojov je odbremeniť užívateľov od práce a ušetriť im čas. Výrobca Hurom, niekoľkokrát ocenený za unikátny dizajn aj minimalistickú funkčnosť, sa uberá rovnakým smerom. Nie však preto, aby náš životný štýl zrýchlil, ale aby nám poskytol absolútnu spokojnosť. Nový model odšťavovačov je na požiadavkách užívateľov. Vďaka ich recenziám a pripomienkam navrhli tvorcovia Huromu model, ktorý je výstavným kusom medzi kuchynskými spotrebičmi, ale predovšetkým odšťavovačom s maximálne jednoduchou obsluhou pred, počas a po odšťavovaní.

GT