Koniec roka je aj obdobie milých spoločenským stretnutí a večierkov. Dermacol sa o krásu žien stará už viac ako polstoročie, a preto presne vie, ktoré vychytávky majú v tomto ročnom období cenu zlata. Inšpirujte sa najnovšími.

Povedzte to očami

Zasnená romantička aj vášnivá „drama queen“, nežná blondínka aj výrazná brunetka – všetky ocenia luxusné palety očných tieňov, ktoré presne zodpovedajú ich naturelu. Prípadne príležitosti, na ktorú sa práve chystajú. Paletky s príznačnými názvami Drama a Romance obsahujú 12 nádherných svetlých aj tmavých odtieňov s bohatou pigmentáciou. Tiene sú ľahko roztierateľné, neusádzajú sa v záhyboch viečka a vďaka svojej viskozite sú dlhotrvácne. Svetlé odtiene môžu byť používané aj ako highlighter.

Paleta Drama obsahuje tmavšie odtiene vrátane sýto zelenej, modrej alebo tmavo šedej, paleta Romance je zase „vyladená“ do ružových a fialových tónov.

Obe palety sú vegan friendly a nebsahujú zložky živočíšneho pôvodu.

Elegancia aj glamour

Líčenie na špeciálne príležitosti aj bežný deň krásne rozjasní multifunkčná rozjasňujúca paleta voňajúca po broskyniach a arganových kvetoch. Farba na líca a bronzer dodajú tvári svieži vzhľad a krásne zvýraznia lícne kosti. V palete nájdete aj dva rozjasňovače, ktoré  možno použiť na sucho aj na mokro. Kým v prvom prípade dosiahnete jemný elegantný trblietavý efekt, pri použití navlhčeného štetca vyčarujete výrazný glamour lesk. Luxusné balenie s pohyblivými flitrami a srdiečkami a zrkadielkom vo vnútri predurčujú túto paletu aj na darček, ktorý rozhodnete nebudete schovávať v kabelke.

Dokonalý párty rúž

Dvojfázová farba na pery 16H Lip Colour patrí už tri roky k bestsellerom medzi rúžmi a k hviezdam každej spoločenskej udalosti. Vďačí za to svojej dlhotrvácnej textúre, ktorá odolá jedlu, pitiu aj bozkom a bez porušenia vydrží na perách až 16 hodín. Okrem farebnej zložky obsahuje aj krémovú fázu, ktorá pery hydratuje a predlžuje trvácnosť líčenia. Dermacol teraz uvádza na trh šesť nových odtieňov, takže z aktuálnej ponuky tridsiatich farieb si svoju  vyberie naozaj každá žena.

Diageo