Zdravé a predovšetkým hydratované bunky sú kľúčom k zdravému telu, ale aj nestarnúcej pokožke. Udržanie pružnej pokožky môže byť veľká výzva pre každého a niekedy stačí tak málo…

Bez správnej hydratácie môže byť pleť matná, napnutá a bez života. Z dlhodobé hľadiska však môže mať nedostatočná hydratácia oveľa väčšie následky. Môže viesť predovšetkým k predčasnému starnutiu, ochabnutiu pokožky i tvorbe hlbokých vrások. Vlhkosť tiež zohráva zásadnú úlohu v bariérovej funkcii pleti. Preto by sme mali pleť hydratovať v každom ročnom období a bez ohľadu na typ svojej pleti!

Príprava pleti

Jedným z dôvodov, prečo môže byť pleť suchá, je prílišné odstraňovanie prirodzeného kožného oleja, a to v dôsledku nesprávne zvoleného čistiaceho prípravku. Voľte skôr prípravky, ktoré mejkap odstraňujú, ale zároveň chránia kožnú bariéru. Micelárna vodaHYDRA SKIN EFFECT odstráni mejkap i ostatné nečistoty z pleti jedným ťahom. Pleť čistí do hĺbky a kyselina hyalurónová zabezpečuje intenzívnu hydratáciu už po prvom kroku starostlivosti o pleť.

Do hĺbkového čistenia pleti je vhodné začleniť aj ďalšie prípravky, a to najmä čistiace gély. Micelárny čistiaci gél HYDRA SKIN EFFECT sa postará o rýchle a jednoduché odstránenie všetkých nečistôt, ktoré sa na pleti usadili počas celého dňa.

Špeciálna starostlivosť

Suchej, svrbivej a napätej pokožke je koniec. S doplnkovou hydratačnou starostlivosťou sa bude pleť cítiť ako v bavlnke. Stačí siahnuť po pleťových toneroch či esenciách, ktoré sú naplnené zvlhčovadlami, ako je glycerín, Aloe vera, ceramidy a kyselina hyalurónová. Tieto zložky pomáhajú pleť hydratovať a udržiavať ju vyhladenú. Povzbudzujúce hydratačné sérum HYDRA SKIN EFFECT je „naboostované“ kyselinou hyalurónovou, ktorá dodáva pleti silu a sviežosť tak rýchlo, ako to je len možné. Na druhej strane S.O.S záchranou dehydrovanej pleti je Intenzívna hydratačná sedemdňová kúra HYDRA SKIN EFFECT s obsahom čistej kyseliny hyalurónovej na okamžitú aktiváciu pleťových buniek, hydratáciu a spevnenie pokožky.

Doplnkové rozmaznávanie

Niekedy sa priveľmi snažíme, aby bola pleť zdravá a krásna v každom ohľade. No častokrát zabúdame na UV žiarenie, ktoré ju môže vysušovať v každom ročnom období. No bez ohľadu na to, či je pleť unavená, vystresovaná alebo dehydrovaná, je tu produkt, ktorý jej podá záchrannú ruku. Pleťové masky sú luxusná rutina v starostlivosti o pleť, no robia  zázraky na počkanie.

Desaťminútová hydratačná textilná maska HYDRA SKIN EFFECT je bohatá na kyselinu hyalurónovú, ktorá zabezpečuje intenzívnu hĺbkovú hydratáciu pleti a Aloe vera, to pleť osviežuje a zároveň upokojuje. Desať minút stačí, aby pleť získala stratenú vlahu, žiaru a energiu.

H&B